Sıkça Sorulan Sorular

Soru işaretlerinizi giderebilmek adına müşterilerimizden sıkça duyduğumuz soruları aşağıdaki alanda kısaca yanıtlamaya çalıştık.

Hayır indirilmiyor. Program internet üzerinden hizmet sunan bir yazılım. İnternet olan her cihazdan bilgilerinize erişim imkânı sunuyor. Belirli bir mekana ve bilgisayara bağlı kalmadan işlemlerinizi gerçekleştirebiliyorsunuz. Sürekli yapılan güncellemeler, ihtiyaçlara ve teknolojik gelişmelere uygun yazılımsal yenilikler ile günün ve çağın gerisinde kalmazsınız.

Elbette. Mobil/Cep uygulamamız üzerinde kendi borçlarını,hesap hareketlerini ve site genel harcamalarını görüntüleyebilirler. Ek olarak mobil uygulamamız üzerinde anket, site yönetimi ile mesajlaşma, site haber kaynağı gibi özellikler bulunmaktadır. Mobil uygulamamız birden fazla dairesi olan ev sahipleri için birden çok daireyi tek bir hesaptan kontrol etme imkanı sağlamaktadır.

Android cihazlar için Play Store, iOS cihazlar için App Store üzerinden 'Vatan Site Yönetimi' araması yapılarak ücretsiz indirebilirsiniz. İlk girişte varsayılan kullanıcı adı ve şifre başında '0' olmadan her sakinin cep numarasıdır. İlk girişin ardından her sakin şifresini güncelleyebilir. Örnek Giriş ; Cep Telefonu : 5356992106 Şifre : 5356992106

Aktif müşterilerimiz için sözleşmemiz doğrultusunda yıllık fiyat artışımız maksimum %12'dir. Sözleşme dolayısı ile sürpriz fiyatlarla karşılaşamazsınız.

Elbette, size özel müşteri hizmetleri personelimize direkt cep telefonundan ulaşarak mesai saatleri içinde her zaman destek alabilirsiniz.

İster aylık, isterseniz yıllık toplu ödeme yaparak satın alabilirsiniz. Aylık veya yıllık paketlerde herhangi bir özellik farkı bulunmamaktadır. Tüm kullanıcılarımız her özellikten faydalanabilir.

Bilgileriniz üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz (Sözleşmenin 7A maddesi). Ayrıca program çıkışı sırasında otomatik yedekleme ile verileriniz kendi bilgisayarınızda kontrolünüzde olacaktır.

Hayır, temel bilgisayar kullanım bilgilerine sahipseniz kolaylıkla kullanabilirsiniz. Facebook kadar kolay :)
Bize şimdi ulaşın!
Fiyat Al
Ara