Site Yönetim Programı

  1. Bir siteyi yönetmek, onlarca daire sakininin ihtiyaçlarını karşılayıp sorunlarına çözüm üretmek dünyanın en zor işlerindendir ve küçük bir kasabayı yönetmekten farksızdır. Site içinde onlarca blok ve daireler, blok yöneticileri, güvenlik birimleri, teknik ekip, blok görevlileri düşünülünce hepsine bir arada cevap vermek oldukça güçtür.
  2. Site yönetim programı size ne katar? İşte böylesine zor ve koordinasyon gerektiren bir durumda site yönetim programı size internet bağlantısı olan her yerden erişim imkanı sunarak bütün bu gruplarla iletişiminizi kolaylaştırır. Site üst yönetimi olarak yönetim programı içinde tanımlayacağınız alt kullanıcılar ile blok yöneticileri, teknik ekip, ön muhasebe birimi gibi grupları yönetebilir takip edebilirsiniz. Dilediğinizde site yönetim adınız ile bilgilendirme amaçlı toplu sms gönderebilir, çok kolaylıkla raporlamalar yapabilirsiniz.
  3. Mobil (Cep) uygulama üzerinden anket düzenleyebilir, duyuru ve haber yayınlayabilir, site sakinlerinden gelen taleplere cevap yazabilirsiniz. Kısacası site yönetim işlerinizi tek bir merkezden kolaylıkla koordine edebilirsiniz.
Şimdi üye olun, 1 ay ücretsiz kullanın!
Bize şimdi ulaşın!
Fiyat Al
Ara